KONST / Litografier / Färglitografi 8906028
nr 890 6028
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi , Corneille (1922-2010), 193/250, signerad, -95, motivet: 21x35
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 28 april 2014
kl 19:48:17
1.200 kr
1.300 kr
Corneille
Läs mer om Corneille